Mama Seçimi

Marslipati

Herkese merhaba 4 buçuk aylık bir kedim var ve royal canin kitten kullanıyorum pek emin değilim royal canin den yani yorumları fln kafamı karıştırıyor. Mama değişikligi yapmak istiyorum sizce kedim için en sağlıklı mama hangisi olur ve çok uçuk fiyatlı bir mama alamam yine kilosu 60, 65 fln olabilir şimdiden önerileriniz için teşekkür ederimm :)

23 CEVAP

Gimlihanim

Ben bozita hiç kullanmadım. Ancak içeriği beğenilen bir mama. Memnun kalanlarin sayısı da epey fazla. 10 kg aldıgınız zaman oldukca uyguna geliyormus. Kullanan arkadaşlar da yardımcı olurlar sanırım 😊

birçok marka var aslında içeriği temiz ve fiyatı pek uçuk olmayan en azından royalden daha iyidirler diye düşünüyorum o mamaların burda bir sürü yazı var zaten her bir mamanın incelemesini bulabilirsiniz

Marslipati

Evet benim ilk sahiplendiğim kişi royal kullangidi için bende kullanıyim dedim yavru diye ama pek memnun değilim kedim severek yiyor ama içeriği çok iyi değil maalesef

Marslipati

@Gimlihanim bozitaya bir bakicam teşekkür ederim :)

Palyaco

11 aylık kedim var 4 aydır exclision mama kullqniyorum cok cok mükemmel bir mama tüy sağlığı super hiç dokulmuyor diski kokusu ağız kokusu yok veterinerim daha 2 gün önce hangi mamayla beslediği sordu deneyin ne demek istedimi anlicaksiniz bundan önce royal canin proplan hills bozita kullanmistim leş mamalar okadar soylim

Marslipati

@Palyaco teşekkür ediyorum hemen bakicam

Palyaco

Bisey deyil cok cok iyi mamadir yavru olanla başlayın farkı görün ve en sevdiği lezzetli dediği tek mama

Palyaco

Bu siteden alın orijinal urun tek geçerim bu siteyi

FfUuRrKkAaNn

Royal Canin den memnunsanız değiştirmeye gerek yok zaten güzel bir mama

hiçte güzel değil bence royal içeriği en berbat olan mamalardan

@palyaco o markanın kısır seriside varmıdır acaba biliyormusunuz

Marslipati

Royal canin güzel bir marka değil içeriği kötü ve RC den ucuz daha güzel içerikli mamalar var veerilen parayı hak etmiyor sırf önceki sahibi RC verdiği için düzeni bozulmasın diye bekledim ama şuan değiştiricem

Marslipati

@Palyaco dediğiniz markaya baktım ama tavuklu ve ton balıklı var ne yazikki kedim pek sevmiyor tavuk ve ton balığını :(

FfUuRrKkAaNn

yüksek bütçe
Orijen Acana Nd
orta bütçe
Pro plan Royal canin Hills
düşük bütçe
bonacibo

Palyaco

Benim kedimde tavuklu ton balıklı sevmiyordu ama bu mamaya bayıldı ve gözle görülür şekilde veterinerim kullandığım mamayi sordu ve cok iyi geldini söyledi kisir kediler içinde var seçenekleri