Önemli!!

mayasn

biliyorsunuz yangın var. yangından zarar gören hayvanlara ücretsiz bakan bazı veterinerler. lütfen yayalım🙏🏻🙏🏻

7 CEVAP

Renklipati

O ateşi çıkaranlar elbette hesabını Allah'a birgün mutlaka verecek ne günahı vardı onca ağacın içinde barınan onca masum hayvanın
Bu duyarlı vatandaşlardan işletme sahiplerine de Allah razı olsun

mayasn

aydoğan veterinerlik/Alanya 05525520522
Petlife veteriner kliniği/adana
Dogue veteriner kliniği/Antalya

miabia

Wetnose /İzmit Kocaeli

Yangın bölgesinde olanların yangın nedeniyle bir süreden sonra hava ısısı yükseleceği için sokak hayvanlarını apartmana alması önerilmiş.

Merve7

👏👏👏👏

Palyaco

Verdiniz numaraları aricam bir yardimimiz olursa

mayasn

@ebrugurkaracayir evet yangın bölgesinde olanlar sokak hayvanlarını bölgeden uzaklaştırsın ya da apartmanlara alsın dumandan onlar da etkileniyor