Neo Kort Göz Damlası

BalinAnasi

veterinerimiz kedimin gözünün etrafındaki kızariklar ve capaklar için verdi. alerjik olduğunu ve damlayı düzenli kullanımda geçireceğini söyledi. ama kimi veterinerler benzer vaka da hem antibiyotik hem damla veriyormuş

5 CEVAP

tyguler

biz 3 tane falan kulandik belki 4 hic ise yaramadi veterinerimixi degistirdik yeni veteriner o damla ise yaramaz dedi, teramiycin kremmile onadron damla verdi 1 hafta (tam hatirlamiyorum ama buyuk ihtimalle 1 hafta) kullanin daha fazla kullanmayin dedi. az akan gozu iyilesti cok akan da azalti onu da cayla temizleyerek bitirdik sayilir.

tyguler

bizimki göz akintısi icindi bu arada

Oqrenerde06

Geçmiş olsun öncelikle bu damlayı 5 gün s 2 a 2 kullandık . Gayet memnun kaldık aşırı göz akıntısı vardı enfeksıyon ile çabucak iyileşti kendine geldi kortızon mıktarı az kullanabilirsiniz bır sıkıntı olacağını sanmıyorum gözlerinide crystalin sprey ile pamuk yardımı ile günlük temizlemenizi tavsiye ederım.🐾

BalinAnasi

bir de bu damla da kortizon bulunduğu için sağlıksız diyorlar kullanan var mı bir fikri olan :/

BalinAnasi

@tyguler bize de o sebeple verdi 🥺