Tatile Gidiyorum

Utopia

Birazdan evden çıkıcaz evi kontrol ettim tehlikeli olabilecek herşeyi kaldırdım. Her gün gelicek olan arkadaşıma mamalarını gösterdim, ödül maması yaş maması herşey var. Sabah tuvaleti ve suyu yenilenicek. Akşamda gelip onunla vakit geçirecekler oynatıcaklar. Ama ben nedense hala huzursuz hissediyorum ailemle gidiyorum keyif alamıcak gibiyim? Bir sorun olur mu? Gece korkar mı yada uyuyabilir mi ?

10 CEVAP

ebruafsr

Pek sorun olacağını sanmıyorum. Ama sizi özleyecek. Bende tatile gitmiştim geldiğim zaman trip atmıştı

duman_cat_world

ebruafsr
Trip atıyor demek 😁😁

Biz de 2 haftadır tatildeyiz, bugün akşam eve dönüyoruz, ne yapacağını merak ediyorum; güncelleme yaparım sabahleyin :)

Kedim_mika

Bir sorun olmaz ama sizi çok çok özler ben her nereye gidersem kedimi götürüyorum götürmessem aklım hep ondan kalır kaldığım zman zehir gibi geçer diye düşünüyorum o yüzden hep benimle her yere geliyor ama bir iki hafta ise umarım sorun olmaz 🌺🤭😻

nigarkhalil

Sorun olmaz bence. İçiniz rahat olsun

End_19

Kediler dahq çok mekan odaklı oldukları için emin olun yanımızda götürseniz daha çok strese girecekti. Şuan kendi alanında sizi bekleyecek biraz özler onun dışında rahatı yerinde olur sıpanın 😊

pelintpe

Arkadaşınız ilgileneceği için içiniz biraz daha rahat olabilir :) Oyun da oynatacakmış. Bol bol oynar enerjisini atarsa sıkıntı olmaz :)

gulsundusmez

Bende ilk bırakırken böyleydim içiniz rahat olsun

Gamzeoa

ben kedimi 10 gün akrabamıza bıraktım orda ona çok iyi baktılar ilk gün bişey yememiş diğr günler alışmış geldiğimizde kedimi gelir gelmez aldım ve evini hiç unutmamış aynı sanki hiç evden gitmemiş gibiydi 100 gram kilo almış hiç bize kküsmedi

İlk kez yalnız bıraktığımda çok kötü olmuştum, gece uyuyamıştım :( bir yere sıkışacak, başına bir şey gelecek diye anksiyetem artmıştı 😬 sapasağlam buldum dönünce, bakacak kişiye güveniyorsanız hiç sorun yok, ilk gün mamasını az yemişti benim kedicik sadece sonra kendi rutinlerine dönüyolar bi şekilde 🥰

Utopia

Şuan resmen bana ilaç gibi geldi cevabınız 🙏🏻❤️ Bugün mama yemediğini ve tuvalet yapmadığını söylediler sanırım sakin kalmam gerekiyor 🙏🏻