Acill!! Kedime Damar Yolu Açtılar

Venuskedisi

Kedimin ateşi çıkmıştı günlerdir halsizdi. Bu gece veterinere götürdüm. 3 yerden damar yolu açtılar serumu yedikten sonra açtıkları yere mavi bandaj yapıştırıldı öyle eve yollandık. Bu bandajı ne zaman çıkarmalıyıız? Ve bu kadar çok damaryolu açılması acaba kötü bi durum çıkarır mı 🥺🥺 Korkuyorum

1 CEVAP

beyzathemoc1

oraya çok dikkat edin biz arkadaş tavsiyesiyle gittik bir veterinere ve o pislikler yüzündem yavrum patisinden oluyordu felaket sıkıydı bandaj patisi kocaman mosmor oldu çıkartamadık da canı nasıl yanıyodu acil veterinere gittik Allah tan erkem müdahaleyle kurtuldu ertesi gün de kan alımı veya serum olmayacaksa orda durmasına gerek yok direkt çıkartın ama dikkatli olun