Bu Nasıl Kedi Maması?

nigarkhalil

Bonacibo yavru kedi maması nasıl bir mama?içeriği: Kurutulmuş Tavuk Proteini (%46), Baldo Pirinç (%14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Hamsi Unu (%7), Karides Unu, Bira Mayası, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

8 CEVAP

Gimlihanim

Bence de pek iyi bir mama değil. Et bile yok içinde 🤦🏻‍♀️

Lils

Felicia ile içeriği aynı yavru mamaları olarak. Gerçek et yok ve Mısır var eksi olarak. Ayrıca birçok kötü ve iyi yorum var. Kötü yorumlar biraz fazla bence (kedimi ilk sahiplendiğimde neredeyse her yorumu okudum bonacibo ile ilgili ama kullanmadık tester denedik sadece kedim sevdi) uzun süre kullanmazdım ben olsam (yılda 1 marka değiştirmek gibi)

beyzathemoc1

pek iyi değil felicia ya da prochoice daha iyi bundan

Esims

İyi bir mama değil malesef

Ahmetemind

Bonacibo, felicia, prochoice.. hepsi aynı mamalar. Bu mamaların hiç biri çok iyi bir mama değil ancak bunun yanı sıra fiyatları kalitesine göre oldukça pahalı. Eskiden sokak kedileri için alıyordum, iki haftada bir zamlanmaya başlayınca bıraktım

pelintpe

İyi değil. Mısır var içinde ve et yok. Ben tercih etmem

Merve7

İçeriği pek iç açıcı değil Mısır var ve et yok daha iyi içerikler için araştırma yapabilirsiniz

Kurta057

Tavuk eti>kurutulmuş tavuk eti>tavuk proteini
Hidrolik tavuk proteini var onlara da yaklaşma insanlardaki protein tozu gibi insanlarla nasıl zararlı ise hayvana da zararlı MAMA ALACAKSAN AÇIK MAMA AL ARAŞTIR TAZELİĞİNE BAK ZATEN KOKUSUNDAN ANLAŞILIR MAMALARIN KESKİN KOKUSU VAR MAMA OLARAK DA PROPLAN ND BUNLARDAN VAZGEÇME TAVSİYE OLARAK PROPLAN DERİM BİRAZ DAHA BÜTÇEN VARSA ND AL AÇIK MAMA AL DAHA UYGUNA GELR ÇEVRENDEKİ PETSHOPLARI TEK TEK GEZ