Bozita Active

Melisoderin

Bozitanın active sterilised maması diğer geyik etliye göre çok fark ediyor mu kedim çok aktif değil ama şuan bir şey yemediği için kuzu etliyi sever gibi geliyor geyik etlininde 2 kgsi yok

2 CEVAP

Merhabalar, sterilised mamalarda yağ oranları daha düşüktür çünkü hareketsiz kaldıklarından dolayı yağlanmayı engellemek adına ve ayrıca protein oranları yüksek olur. Aktif değilse sterilised mama kullanmanızda fayda var. Ben Mystic kullanıyorum. Yavruyken numune istedim içeriğine bakıp. Önceki mamalarını bırakıp Mystic e geçtiler. Tavsiye ederim.

Bozita Active Sterilised içerik
Protein% 33
yağ içeriği% 20
ham elyaf% 3.5
ham kül (mineraller)% 6 (kalsiyum% 1.2, fosfor% 1.0 ve magnezyum% 0.07), omega-6% 1.6, omega-3% 0.3, nem % 9. Metabolize edilebilir enerji 1688kJ / 100g.

Bozita Active içerik
Protein% 30
yağ içeriği% 20
ham elyaf% 1.5, ham kül (mineraller)% 7 (kalsiyum% 1.3, fosfor% 1.2 ve magnezyum% 0.09), omega-6% 2.2, omega-3% 0.3, nem % 9. Metabolize edilebilir enerji 1706kJ / 100g.

Mystic Sterilised içerik
Protein %34
Yağ : %12
Ham kül : %8
Ham Selüloz : %3
Nem : %8
Omega 6 : 3.60
Omega 3 : 0.65
Vitamin A : 25.000 IU/kg
Vitamin D : 1500 IU/kg
Vitamin E : 150 mg/kg
Vitamin C : 25 mg/kg
Taurin : 1800 mg/kg

Bilgi için teşekkürler