Kedi İle Uçak Yolculuğu

hazalsenol

Merhaba. Kedim ile uçak yolculuğu yapacağız. Kabinde benimle beraber yolculuk yapacak oğlum bagajda olmayacak. Kedisi ile kabinde yolculuk yapanların deneyimleri ve tavsiyeleri hakkında bilgi istiyorum. Bu arada uçak THY bu firmayla olan deneyimler daha etkili olur sanırım

5 CEVAP

tika_waylan

Ben Pegasus ile yaptim ama ucak yolculugu gayet rahat ve keyifli geciyor herkes ay ne tatli ay ay diye geliyor hostesler falan. Basta cok miyavliyorlar sonra uyuyor gayet konforlu rahat bir yolculuk imkanim olsa ben de gene ucak istiyordum ama gidecegim yere yok. Yaninizda kutusunda olacak hicbit sorun olmaz.
Asilari tam olavak onu kontrol ediyorlar karnesine bakiyorlar o kadar. Bir arkadasimin kedisi kusmustu ama buyuk bir sorun olmadi belki basinctan mi rahatsiz oldu bilemiyorum onun disinda cok sorun yasayan duymadim. Eger bagaj bolumunde olsa evet sikinti ama kabinde gayet rahat. Hatta ben sakinlestirici de vermedim paso miyavladi ama kimse de laf etmedi. İnsallah sizin yolculugunuz da konforlu ve rahat gecer.

hazalsenol

Çok içimi rahatlattınız. Galiba x raydan geçerken kafesten çıkarıp kucağımıza alıyormuşuz havalimanında sadece ondan korkuyorum. Benimki kutusuna çok zor giriyor

Goupe

Yolculuktan 12 saat önce yemeği kesmeliymişiz gibi birşey okudum. Kusma ondan kaynaklıymış.

sude_luhan

Evet 12 önce yemek kesilcek basınç ve uçak şartları mide bozuyor x raydan geçiş güvenliklere olayı açıklarsanız kabul ederler ben neredeyse her hafta yolculuk yapıyorum yurt dışına filan kedilerimle rahat gittim geldim x raydan çıkarmasanızda olur dediler miyavlamaz zaten kediler ama uçaktan inilincede direk yemek vermeyin ağır basar su içirin yarım saat uçak etkisinden çıksın öyle verin

Lunasibirya

Sude_luhan senin kedin yok sahtekar insanları kandırıp yanlış yönlendirme yarım saat yemek vermicekmişiz açmı kalsın yavrucak