Kedi Dışkısında Kan

Merhabalar benim yavrum bir yaşında hiçbir problemi yok üç kg tekir. Kilosu biraz zayıf geldiği için ve aşı zamanında veterinerimize götürdüm orada korkudan altına yaptı kakanın rengi bana normal geldi ama veterinerimiz az miktarda kan var synobiyotiğe başlamalıyız dedi. Ancak birkaç gün içirdim zorla içirdiğim için morali bozuluyor , bende içirmemeye karar verdim sizin kedinizin dışkı rengini merak ediyorum benimki normal diye düşündüğüm için yardımcı olan olursa çok sevinirim.

12 CEVAP

dışkıda kan iç parazittende kaynaklı olabilir parazit aşısını en son ne zaman yaptırdınız?

buduu

veterineriniz kakasının değişik ve kanli olduğunu gördüğünü için ilaç verdi ve morali bozuluyor diye içirmediniz,neden?

AleynaParlak

Acil veterinere başvurun normal değil bence

ebruafsr

Veterinerler kan olup olmadığını çok iyi anlıyorlar. Ve dışkıda kan çok tehlikeli bir durum bağırsaklarında sorun olabilir hayati bir tehlikesi olabilir. Veterinerinizin dediklerini uygulamaya devam etseydiniz keşke

MMiamu01

Veterinerin verdiği ilacı icirin
Moralide bozulsa sinirlensede icirin.
Benim bir kedim kan paraziti hastalığına yakalandı çok nazlı bir kedidir istemediği şeyi yaptırmazsın hastalık nedeniyle 4ay boyunca her gün 4cesit ilaç içirmek zorunda kaldım artık kendimce taktikler buldum
Eğer hap ise
Tavuk ciğerini kokusu yoğun olduğu için haşlayıp hapı içine sakliyordum
Şurup ise
Gimcat tarzı vitaminler ile karistotiyordum

elifmrtl1

Yavrunuzun iyiliği için biraz üzmeniz gerek. İlacı içirmenizi tavsiye ederim. Dışkıda kan çok tehlikeli. İç parazit olabilir mi? Biz çok çektik dışkıda kan olayından. Çok geçmiş olsun

Azemm

Bağırsaklarında ciddi bir sorun olabilir... Morali bozulsa dahi içirmelisiniz... Benim kedimin dışkı formu katı rengi koyu kahve

Sofia_juju

Kediniz erkekler bu normaldir dışı ise parazit ile ilgili bir şey olabilir

yorumlarınız için teşekkürler parazit aşısını en son dozunu bir ay önce yaptırdım. gaita rengi dikkatimi çekmediği için çok emin olamadım sadece dışkıda kan olup olmadığından. kızım hareketli keyifli oyuncu bir kız. synbiyotik adlı ilacı 4 gün içirdikten sonra moral bozukluğunun yanısıra keyifsiz asosyal olup bir köşeye sinmeye başlıyordu sadece moralinden dolayı değil de ilacın sağlık problemi yaratabilecek olmasından dolayı bu davranış bozukluğunun gelişebilmesi ihtimalini düşündüğüm için bıraktım vermeyi. dışkısı koyu ve açık kahve formunda biraz kokulu sadece

asıl sorum diğer kedilerin dışkı karakteri nasıl aslında

Palyaco

Benim kedimde olmuştu haftada 3 gün 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve kefir verdim 2 hafta sonra düzeldi veteriner arkadaşım var sagolsun o soylemisti

Kader767803

Vete gidin