Kedi Kuru Mama

LindaKibrit

Öncelikle 3 tane sorum var

  1. formix kedi maması nasıl?
    2)kedime mama olarak internet dışında nerden mama alabilirim. Market olarak yani migros carrefour gibi?

  2. çok yüksek bütçeli olmayan düşük bütçeli önerebileceğiniz kuru mama var mı?
    Şimdiden Teşekkürler :))

12 CEVAP

Cotontzu_Siri

  1. İğrenç

  2. Marketten alabileceğiniz tek mama iğrenç market mamalarıdır.

  3. Matisse

charmed88

Mamaları kötü onların onları yedirme derim. Genellikle wiskas tarzı satıyorlar ama uygun dersen **********ya bak micho mu ne var ucuz ama güzel mama diyorlar

yasement

Petshoplardan ya da mama satan veterinerlerden

Benim1kedimvar

*********dan alacaksaniz micho almayin

Nursenaaaa

Rexlex Plus önerebilirim 2 Kedim var Ve fiyatı çok İyi içeriğide Kedilerim bayılarak yiyorlar linke bakmanızı öneririm
https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/reflex-plus-tavuklu-yavru-kedi-mamasi-15kg.html

Formix iğrenç ben Türkiye'de sadece acana ve orijen kullanılmasına tek geçerim
Ne veterinerden ne de marketten mama almayın kedinizin ömrü kısalır ve böbrek sorunları vs. Bunun kurtuluşu yok
Kusura bakmayın ama sizin önerdiğiniz hiç bir mama iyi değil N&D çok iyi diye ortalıkta geziyorsunuz ama içeriğinde şeker pancarı ve posası var
Golosi bozita harikadır diyorsunuz içeriği iğrenç oluyor
Kedi beslemek kolaya kaçmaz madem kaliteli mama kullanamayacaksınız o zaman kedi bakmayın

LindaKibrit

Pardon ama ben daha önce N&D çok iyi denedim golosi de harika demedim???

Benim1kedimvar

Peki sokakta hasta Bir kedi gördüğümüz zaman onu iyileştirene kadar sahiplendiğimizde etrafımızda tekrardan başkasına sahiplendirebileceğimiz birini bulamazsak ne olacak? elimizden geldiğince Ona bakmaya çalışacağız .Tabii ki ne kadar kaliteli olursa o kadar iyi ama böyle söylemeniz gerçekten üzüyor insanı

Cotontzu_Siri

Kopegim_ve_ben
Herkesin sizin kadar iyi durumu olmayabilir. Ben nd tahılsız önermiyorum, çünkü fiyatı acana kadar yüjsek ve o kadar iyi değil. Ama nd düşük tahıllı fiyat olarak düşük fiyatlarda ve o fiyattaki mamalara nazaran kaliteli bir mama. Herkes kaliteli mama kullanacak diye bir şey yok, durumumuz o kadar iyi değil diye hayvan bakamaz mıyız yani? Onun sahipsiz kalması daha mı iyi? Golosi ve bozita fiyatlarında kaliteli bir mama söyleyin de herkes kullansın.

1- Formix hakkında bir fikrim yok. 2- Uygun fiyatlı en iyi mamanın Golosi olduğunu düşünüyorum. 3- intenetten alabilirsiniz.

IIremsultan

Bende formix kullanıyorum bence güzel tavsiye ederim,boncuk grostan alabilirsiniz,,

busrasari

ben emınonunden açık mama alıyorum ama buyuk paketlerde görüyorum yenı açılmış paketten alıyorum taze oulyor fiyatı uygun oluyor royal canın kullanıyorum