En Kaliteli Mama Önerisi

Serayys

Bu aralar kafayı çok fazla kedilerimin mamasına takmış durumdayım,Pro Plan’dan Acana wild prairie ye geçiş yaptım fakat iki kedime de yaramadı büyük tuvaletleri hafif sulu oluyor sanırım fazla protein olduğu için,şimdi N&D markasına geçmeyi düşünüyorum ama hangi tat’ı severler bilemedim acaba benim gibi aynı durumu yaşayanlar var mı ? Ne önerirsiniz mama olarak ?

10 CEVAP

theyusra

alleva deneyebilirsiniz içeriği sade bir mama

duman_cat_world

ProPlan, Hills, RC öneren biri varsa kaçın ondan! Neye göre öneriyorlar hiçbir fikrim yok...

N&D ringa balıklı portakallıyı severek yiyor bizimki , enerjisi yerinde, koşuyor oynuyor, tüyleri parladı, dışkı kokusu sorunu bitti.

Tabii her kedide aynı etki görülmez.

Onun dısında Acana Pasifica veya Grasslands serilerini deneyebilirsiniz, her serinin etkisi aynı olmuyor. 👍🐾

indovf

ND kuzuluyu en çok sevmişti benim kedim.

lulunaa

aslında n&d nin tavuklusuna çok güzel diyenler var ama tavuk bazı kedilerde alerjik reaksiyon gösterbiliyor o yüzden ben balıklısını kullanıyorum tek dezavantajı ağır bir kokusu olması ama kedimi kilo olarak da çok güzel toparladı tavsiye ederim

FfUuRrKkAaNn

kedilerinize acana iyi gelmediyse diğer tahılsız mamalar da iyi gelmeyecektir ondan dolayı Pro Plan Hills Royal Canin kullanmalısınız

Renklipati

Acanın kullandığınız serisi yaramamış olabilir,acananın üst segment maması pasicifa yada özellikle grassland çok iyi mamadır ben grassland uzun süre kullandım hiç sorun olmadı severek yediği mamaydı

FfUuRrKkAaNn

Çoğunuz hala tahılsız öneriyor zaten tahılsız iyi gelmemiş parayı çöpe atmış olursunuz en iyi mama Orijen dir ama sizin kedinize tahılsız yaramadığını için mecburen pro plan hills rc kullanacaksınız .

Palyaco

Ben tüm mamaları kullandım en sevdiği exclision mama oldu İtalyan malı tüy sağlığı mükemmel yapıyor hiç dokulmuyor diski kokusu sıfır ağız kokusu sıfır kullandığım en iyi mama ve lezzetli yiyiyor exclision kisir tavuklu kullanıyorum dün ton baliklisini aldım tek geçerim bu mamayi

acananın diğer serilerini deneyebilirsiniz birisi exclision önermiş onuda bu arlar çok duyuyorum fakat daha önce hiç denemedim

Serayys

Tavsiyelerinizi dikkate alacağım çok teşekkür ediyorum,Acana ve Orijen dışında diğer markalar hakkında pek iyi şeyler duymadım Acana’ya geçiş yapana kadar da çok araştırmıştım zaten o yüzden Acana’da kalıp başka bir seriye geçiş yapacağım umarım artık doğru bir seçim yapabilirim 😅