Yasaklı Irk Olarak Geçen Köpeklere Kesinlikle El Konuyor Mu?

Merak ettiğim bir konu var, geçtiğimiz aylarda düzenlenen yeni hayvan hakları yasasına göre yasaklı diye tabir edilen köpek ırkları tespit edildiğinde mutlaka el konuluyor mu? Köpek kısırlaştırılmış, aşıları tam ve çipli dahi olsa el konuluyor mu? Eğer el konuluyorsa geri alınabilme ihtimali var mı? Bilgisi olan varsa bilgilendirsin lütfen

1 CEVAP

Merve7

El konulursa barınağa ölüme atıyorlar maalesef kurtulması zor Instagram'dan böyle büyük ırklar hakkında paylaşım yapan sayfalara danışınız