Kedi Tüyü

Kedimkedikedi

Kedimin tüylerinin sağlığı için neler yapabilirim?

8 CEVAP

Zeytinbey

Balıklı somonlu mamalar kullanabilirsiniz , ek takviye olarak balık yağı kullanabilirsiniz içindeki OMEGA 3 tüy deri sağlığını destekler. Tüy sağlığı için malt kullanabilirsiniz

simbakedi

butcenize gore en kaliteli mama, her gun taramak

indovf

@simbakedi nin cevabı zaten yeterli. Ben bir uyarı yapılan sadece. Asla ve asla yıkamayın tüyleri sağlıklı olsun düşüncesi ile. Kendilerini yalamalari yeterli. Çok kirlenirse (çamur vs) ve mecbur kalırsanız da özel hayvan şampuanlarını kullanın

Her gün sirkeli su ile tarayın

Mia_elsaa

Kaliteli mama haftada 1 tarama somon yağı ve biotin içerikli ürünler kullanabilirsiniz

Azranurakkaya

Yumurta sarısı tüyleri güçlendirir

ousanus

Günlük düzenli tarama ve kaliteli mama

gokceoztel

sirkeli suyla ykayın ve parıl parıl parlasın