Brit Care Hypo Alerjenik Sensitive Kullanan Var Mı?

Snzlc

arkadaşlar kedimin allerjisi ve sindirim problemi var. brit care mamaya geçmek istiyorum. buradan numune alacağım. size de sormak istedim. brit care hypo alerjenik sensitive kullanıp memnun olan var mı?

3 CEVAP

duman_cat_world

Biz kullanmadık ancak bir arkadasim cok memnun kalmisti, tabii siz memnun kalmayabilirsiniz kediden kediye degisiyor. Net bir sey söyleyemiyoruz.

Hilalbwcb

Ben şuanda brit care hindili kullanıyorum kedim seviyor içeriğide iyi memmunum

missAybuke

Kediden kediye değişiyor, arkadaşımın kedisi uzun bir süre ishal olmuştu brit care mamada, başkası çok memnun. Bende tester sipariş verdim bakalım anlaşılırsa 50 gr.dan