Kedi İç Parazit Hapı

aigenc

Merhaba, ilk kez iç parazit için hap kullanacağım vet bunu verdi. İki parça şeklinde verecekmiş. Biri bugün diğer yarısı 10 gün sonra. Daha önce kullanan var mı? Paraziti eklere bırakacağım ilk kez başıma böyle bir şey geldi. Pek bi' cahilim, hap vermek dışında başka yapabileceğim bir şey var mı

3 CEVAP

Ben de geçen yutturdum. Caniverm iyidir. Ama tadı acı tadını aldırtmadan yutturmaya çalışın. Malta veya ödül mamasına bulayabilirsiniz.

aigenc

Teşekkür ederim ilk dozu yuttu

Patili_1

Bende hap olarak veriyorum veterinerden aşı yaptirabiliyorsunuz sadece sanırım ben tenizol veriyorum dış parazit için de fibroes veya fibrovet sanırım tam bilmiyorum ismini