Econature

Ozgcrn

Arkadaşlar merhaba tekrar dün mama hakkında size danışmıştım bugün toptancıya gittim ancak sorduğum mamalar ellerinde yoktu olan mamalar da içime sinmedi. Satıcı econature 15 kg yetişkin tavuklu kedi maması verdi denememiz için olmazsa geri getirirsiniz dedi. Ancak benim hiç içime sinmedi ne içeriği ne de ürün güven vermedi ne yazık ki marka hakkında bir bilgim de yok. Pet shoplardan mama arayışı içerisindeyim fiyat alıyorum hala. Marka hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi? Deneme amaçlı kedime vermek için paketi açtığımda kokusunu alır almaz geldi hemen ancak içerik kalitesini de çok düşürmek istemiyorum. Aldığımdan veri geri göndermeyi düşünüyorum.

13 CEVAP

Etogay

Öyle bir yazılıyor ki sokaktakine mübah olan evdekine asla olmaz gibi. Sokaktakileri bu mamalarla zehirleyip öldürmeye teşebbüs ediyoruz o zaman asla verilmemesi gerekiyorsa evdeki kedimize?

Etogay

İfade ediş şeklimize kızıyorum ben. Yooo o mama evdeki kediye olmaaaaz sokaktakiler için denmesi garip geliyor. Ayrıca imkanlar dahilinde insanlar evdeki hayvanlarına bonacibo da trendline da yediriyor econature da. Onları da rencide etmiş oluyorsun.

sokak kedileri için kullanılan bir mama genelde ben çok tavsiye etmiyorum vermenizi
felicia bonacibo ya da mystick deneyebilirsiniz

simbakedi

@Etogay alakası yok keşke hepsini direkt çiğ etle beslesek. ama sokaktakiler bu mamayı yiyince hemen hastalanmazken evdekiler hemen hastalanabiliyor ya da başka reaksiyonlar gösterebiliyor çünkü sokaktakiler evdekiler kadar hassas değil. sokaktakiler köpeğe kafa tutarken evdekiler masa yeri değişse stres oluyorlar :D o yüzden böyle yazıldığını düşünüyorum. zaten imkan olsa sokaktakilere de bu mamalar verilmez. ama aç kalmalarındansa bunları yemeleri daha iyi. benim de içimi burkan bir konu bu ama bakış açısı kötü değil asla.

duman_cat_world

Evdeki kediniz icin mi Econature aldınız? Ben yanlış anladım o zaman. Econature sokak kedileri icin kullanılan bi mama. Evdeki kedinize Vermenizi önermem kesinlikle. Felicia bakabilirsiniz. Acikcasi bu fiyat bandında kaliteli diyebileceğimiz çok mama yok.

LOVEshila

En alt sınıf mamalardan bir tanesi yani kof mama yedir bok topla olayı. AYRICA sıcak yaz gunlerinde tavuk tercih etmeyin. Orta sekment bir mama tercih edebilirsin ama bu dedign iyi dgl

LOVEshila

Onun yerine MİCO VE MİTO kullanabilirsin.
Bir üst dersen matise
Daha üst dersen advamce proplan hilss

simbakedi

@Etogay alakası yok keşke hepsini direkt çiğ etle beslesek. ama sokaktakiler bu mamayı yiyince hemen hastalanmazken evdekiler hemen hastalanabiliyor ya da başka reaksiyonlar gösterebiliyor çünkü sokaktakiler evdekiler kadar hassas değil. sokaktakiler köpeğe kafa tutarken evdekiler masa yeri değişse stres oluyorlar :D o yüzden böyle yazıldığını düşünüyorum. zaten imkan olsa sokaktakilere de bu mamalar verilmez. ama aç kalmalarındansa bunları yemeleri daha iyi. benim de içimi burkan bir konu bu ama bakış açısı kötü değil asla.

FfUuRrKkAaNn

evdeki kedine vermeni önermem kalitesiz bir mama mecburen sokak hayvanlarına veriyoruz çünkü ucuz

Ozgcrn

Teşekkür ederim hepinize mamayı yarın geri gönderiyorum

Palyaco

Suan orta segment iyi bir mama prochoice içeriği felicia ile aynı saten Çağatay firması bu içerikler

simbakedi

@Etogay ifade edis sekli evet biraz kotu kaliyor. imkan dahilinde herkes imkaninin en iyi mamasini aliyordur zaten. haklisiniz. ben altinda kotu niyet yatmadigini belirtmek istedim sadece :)

duman_cat_world

Etogay
Tabii ki aşırı zararlı bir şeyi sokaktakilere de vermeyiz. Örneğin Whiskas kuru mama. Sokaktakilere dahi vermem kesinlikle.

Şimdi sokaktaki kedilere nd mi alalım? Bütçemiz dahilinde uygun fiyatlı ve olabildiğince kaliteli bir mama kullanmalıyız.