Kedimin Irkını Bilmiyorum.

Mehmetneroo

Arkadaşlar kedimi sahiplendim ama ırklar hakkında pek bir bilgim yok sizce kedim hangi ırk?

11 CEVAP

Azemm

Nero'yu instagramda ilk gördüğümde de söyleyecektim ama gerek duymamıştım. Nero smokin değil. Smokin kedilerin renk dağılımda siyah çoğunluk olur ve karın çevreleri ile boyunları beyaz olur. Sırtları ve kafalarının üzeri tamamen siyahtır. Nero büyük ihtimalle tekir cins mix bir kedi.

FfUuRrKkAaNn

maşallah çok tatlı bir smokin kediniz var

Seymaaacaan

Smokin değil gri/beyaz renkleri var. Çok sevimli cinsi bilinmediği için melez diyebiliriz😻

smokin büyük ihtimalle büyünce çok tatlı pofuduk birşey olacağı kesin ama

theyusra

smokinler gri de olabilir, bu arkadaş da smokin 🥺

Zeytinbey

Tekir mix bence de.

Phoenix3

Her siyah beyaz kedi smokin değildir. Smokinler böyle de olmaz ayrıca. Tekir diyorum ben de

Snzlc

sokak kedisi en nihayetinde cinsi olmaz sadece kürk tipi vardır smokin tekir sarman calico bunların hepsi kürk tipidir

Ben smokine benzettim bu tatlışı

Mehmetneroo

Bayağı araştırdım smokin çıktı

Anonymus998421

Kediniz tam smokin değil ama annesi ya da babası kesin smokin.Yani benim fikrin gri rengi russian blue cinsinden gelmiş olabilir.Kısacası russian blue ve smokin kırması büyük ihtimalle.