Kedim Evin İçinde Sürekli Miyavlıyor

cerenhaylaz

Merhaba yaklaşık 1 yaşında oğlum var 2 ay kadar oldu kısırlastırdık ama evin içinde sürekli miyavlıyor bağırıyor ve aşırı aktif. Sakinleşeceği yere daha hareketli oldu. Aşırı yemek yiyor veteriner saatli ver dedi ama mama kabı boş kaldığı an kıyameti koparıyor. Böyle bir şey yaşayan var mı? Ne yapmak lazım ?

2 CEVAP

idunn

Kilo aldıysa dediği gibi vermemeniz gerekiyor ama kilo almadıysa bünyesi hızlı yakıyor ve verdiğiniz miktar yetmiyor olabilir. Mama yeterliyse fakat yine de miyavlıyorsa alışana kadar devam eder muhtemelen. Kısırlaştırmış olsanız bile 1 2 kere aynı şekilde kızgınlık dönemindeki gibi davranabiliyorlarmış.

theyusra

canı sıkılıyordur. her kedi ev hayvanı değildir ve dışarıya çıkmak istiyor olabilir, kedinizi çantasıyla beraber arada dışarı çıkartın azıcık kuşları vs izlesin enerjisini atmış olur.