Kedimi Kısırlaştırmak İstiyorum

yavuzsy

İyi günler. Kedimi kısırlaştırmak istiyorum ve oturduğum çevredeki veterinere pek güvenmiyorum. Sizin de kısırlaştırmış olduğunuz güvenilir, önerdiğiniz bir veteriner var mı? İstanbul'da oturuyorum.

10 CEVAP

duman_cat_world

VetArt veteriner kliniği çok öneriliyor. Gaz anestezi uyguluyorlar Suzionline kısırlaştirmişti. Dişi kedisi için operasyon 7 dk sürmüş! Bu süreci anlattığı yazıyı okumanızı öneririm. 👇
https://www.suzionline.com/kedi/disi-kedi-kisirlastirma-mujganin-kisirlastirma-sureci/

Ahmetemind

Bölge ve ilçede belirtirseniz daha iyi öneriler alırsınız diye tahmin ediyorum.

Ben birkaç kedimi Yenibosna veteriner kliniğinde kısırlaştırdım. Hem operasyon hem de operasyon sonrası konusunda hiçbir sorun yaşamadım, dikişlerde kendiliğinden düştü. Güvenilir bir yer diye düşünüyorum ancak fiyat olarak kesinlikle pek uygun değil. Kan tahlili 200 tlydi, kısırlaştırmayı hatırlamıyorum ama yüksek bir fiyattı o da

Renklipati

Ben 6.ayında dişi kedimi kısırlaştırdım chup up kan tahlilleri estetik yapıştırma dikiş yok gaz anestezi yakalık ta gerek olmadı estetikten dolayı aylardır gittiğim kendi veterinerim tavsiye ederim bir hafta içinde iyileşti şimdi 2 ay oldu gayette iyi sorunsuz oldu herşey

duman_cat_world unda dediği gibi suzionline blog vetartta kısırlaştırmıştı ve herkeste öneriyor bu kliniği orada kısırlaştırabilirsiniz

LOVEshila

Bir kediye yapacağınz en büyük iyilik kısırlaştırmak. AYRICA korkulacak neyi var ki yarım saat bile sürmeyen bir operasyon. Sokak kedilerini barınak da kısırlastırdım gerisini özelde hic fark yok yani demem su ki hepsi aynı yöntem biri yıldızlı dikiş atıp digeri atmamazlık yapmıyor.., 🐱🐱🐱

Anonymus998421

Kısırlaştıma kararını almakla çok iyi yaptınız.Istanbulda oturmadığım için bilgi veremem ama suzionline sayfası bu konuda bazı paylaşımlar yapıyor.Onlara bakabilirsiniz.

simbakedi

imkaniniz varsa vetart olabilir ama ben aradim erkek kediye kan testi vs dahil 1300 dediler. cok buyuk bir miktar yani ben bu kadar veremem alt tarafi toplarinin alinmasina :D syni islemleri yapan daha uygun bir yer buldum ama goturmedim isterseniz yazabilirim mesaj olarak

Ozzey

Merhaba esenler bayrampasa civariysa vetterapi klinigi var ucretleri bilmiyorum arayip sorabilirsiniz. Eyupte bastet veteriner klinigi var ikisi de guvenilir tavsiye ederim.

Pofupof

Küçükyalı Puppy veteriner kliniği.
Şiddetle tavsiye. Pek çok sokak kedisini ve kendi kızımı burası kısırlaştırdı. Her türlü sağlık kontrolü ve aşılarınız da burada yapılıyor.
Hekim gibi hekim, insan gibi insan kişiler çalışıyor.
Tertemiz, mis gibi.
Kızım sabah kısırlalştı,akşamına eve geldi.
1-3-7 gün şeklinde adım adım çok hızlı iyileşti.

Sokaktaki kızlarım da hepsi çok iyiler.

Pofupof

Mutlaka görüşün. Şimdiden çok geçmiş olsun :)