Kedi Kumuna Vanilya Ekleyen Kadın ? :D

Az önce youtubeden kedi kumu kokusu için çözümler arıyordum sonrada karşıma bu video çıktı çok şaşırdım hani gerçek olabilirmi diye yorumlarda herkes çok işe yarıyor filan diyor ama emin olamadım normal şekerli vanilin ekliyor deneyen varmı acaba çok merak ettim :D

video;
https://www.youtube.com/watch?v=tbzeIv4zGWM

18 CEVAP

Etogay

Iyi de cok satan kumlar hep kokulu zaten portakal vanilya çicek vs. Aaa vanilya sekeri koyayim demek aklima gelmez ama sasirilcak birsey de degil bence

diablerose

😂 portakal kabugu da rendeleseymis

Renklipati

Neler duyacağız daha neler vanilya bide

videoyu izleyince şok oldum zaten nasıl koyabiliyor o vanilyayı içinde birsürü şeker var

Kebikec

Bilmediğim için soruyorum izlemedim de tuvaletine 1 paket tatlılara atılan vanilya şekerinden mi döküyormuş? Hadi diyelim döktü kocaman tuvalette o kumun içinde ne gibi şekerliliği kalacak ki? Zaten bu kumların içinde en iyi performansta taş gibi topaklaşması için bir sürü kimyasal vardır.

duman_cat_world

Yok artık daha neler? Akşam akşam sesli güldüm ya, Allah da sizi güldürsün :)

duman_cat_world

Bazı vatandaşlar bilgilendirme yapmis yorumlarda zaten. Maalesef arastirmadan bilgi sunan insanlarin nesli tukenmemis. Guzel kokuyor diye vanilya koyuyor yok artik? Yemin ederim deliricem

simbakedi

yani ben de çok şaşırmadım açıkçası kumlar da hep kokulu olsun diye bunun gibi şeylerle yapılıyor :D kokmasın diye karbonat atmamız da çok komik bence ama o da işe yarıyor hahahhashd

FfUuRrKkAaNn

hahahahah gerçekten insanlara şaşırıyorum

Merve7

Bende görmüştüm ama asla yapılmamalı ve ayrıca vanilyalı parfümlü kedi kumu satın almayın kedilerin ciğerlerine zarar verir

Kurta057

Zararlı sakın öyle bişey yapma İnternette araştırken okumuştum

yok yapmıyorum zaten öyle birşeyi asla koymam kumuna sadece sordum

ahahahaha bende ilk videoyu izlediğimde gülmüştüm mallesef böyle insanlarda var

evet aynen bir paket tatlılara koyulan vanilyadan kokuyor kumun içine artık ne işe yarıyorsa jsdjfjfdsjjfg

portakal kabuğumu :D bi o eksikti zaten