Muhabbet Kusuna Dikiş

Simgebykl

Kedim üst komşumuzun muhabbet kusunu ağzına aldı ve gövdesini yarmış çok kötü veterinere götürdüm kücücuk hayvana dikiş attılar. Ameliyattan 2 saat sonra öldü :( veteriner yaşar dedi ama para almak icin mi yaptı bilmiyorum. 1 aydır vicdan azabından kahroluyorum

2 CEVAP

Superisi814

Küçücük muhabbet kuslarina acik kalp ameliyati bile yapiliyor.Dikiş de atılır gerekirse..Ne yapmaliydi veteriner yarık ile birakmali miydi ?

Ahmetemind

Muhabbet kuşları çok hassas hayvanlar. Veteriner hatası veya para için yapılan bir işlem olduğunu sanmıyorum. Ameliyattan sonra iki saat dayanması bile büyük bir şans olmuş açıkçası