Kediler Normal Sinekliği Yırtar Mı?

Simgebykl

Tel sineklik yaptırmıyor annem, normal sineklik alıcaz ama kediler yırtar mı? Kedim oyle camdan falan cok korkan bir kedi, tırmalama huyu yoktur

11 CEVAP

gozdeyilmaz

Yırtar, bunun huy ile ilgisi yok aslında bir anlık bir şey maalesef birde tırmalayarak olmasa bile yüklenmesiyle direkt yırtılır bi sinek konar bi kuş geçer nasıl olduğunuzu anlayamazsınız bile. Eğer ki tel maliyetli gelirse file ya da kümes teli yapabilirsiniz

simbakedi

kedi sineklikleri var tel olmsyan. iceri aciliyor. ondan yaptirabilirsiniz biz ondan yaptirdik ve cok rahatiz. ki kedim camdan inmez, atlar vs. hic sorun yasamiyoruz

blue_hpood

kediniz camdan falan korkuyor olsa da, tırmalama huyu olmasa da o camı açamazsınız, o kedi oradan düşer, sonra herkes gibi ağlayarak buraya yazarsınız. suzionline sitesinde kilitli ve çelik telden sineklik yapımına bakın ve adam akıllı bir koruma sağlayın, konu siz değilsiniz, konu masum bir can.

blue_hpood

ayrıca gözetim altında tutamazsınız, bu bir kedi. file veya kümesi teli de olur, bir balkonumuzu denizde balık avlanan kalın yeşil bir ağ ile kapladık, 150 liraya hallettik. bir kediniz varsa güvenliği için harcamadan kaçamazsınız

Ozgcrn

Biz balkon kapısı için normal sürgülü sineklik kullanıyoruz şükür yırtılma olmadı ancak bizim akıllı pisicik tellere vurarak alttan açılmasına çabalıyor. Alt kısımda aralık yeri var sineklik oraya giriyor. Biz yokken mutfağa girmesine balkon kapısının kapalı olması şartıyla izin veriyoruz. Bizim yanımızda yapamıyor zaten aklı sıra gizli saklı açıp hava almaya çıkacak serseri. Eğer normal yaptıracaksanız gözetim altında tutmanız lazım. Allah korusun yırtıp açar çıkar dengesi iyi olan bir kedi de olsa bilemezsiniz.

yırtıyorlar mallesefki ben bizzat yaşadım :( tel sineklik en iyisidir emin olun

beyzathemoc1

yırtıyo maalesef bizim balkon kapısında vardı yavru kedilerimiz vardı paramparça olmuştu sineklik

MMiamu01

Yırtıyorlar bizimkiler kaçtı bir kere öyle neyse ki çok uzaklaşmamışlar artık geceleri açık bırakmıyorum o pencereyi ve gündüz otururken o sinekliğin olduğu pencereye gitmelerine izin vermiyorum delik açmışlar çünkü bildiğin 😅

inferi0r

Genelleme yapamam ama bizim kedimiz yırttı hatta param parça etti :)
2 kedimiz var biri asla böyle şeyler yapmaz ama diğeri sinekliğe tırmanıyor, önemler almamıza rağmen dışına çıkmaya çalışıyor.
Sinekliğin üzerine sinek böcek vs konunca deliriyorlar.

inferi0r

Genelleme yapamam ama bizim kedimiz yırttı hatta param parça etti :)
2 kedimiz var biri asla böyle şeyler yapmaz ama diğeri sinekliğe tırmanıyor, önemler almamıza rağmen dışına çıkmaya çalışıyor.
Sinekliğin üzerine sinek böcek vs konunca deliriyorlar.

deniznergis

bizim kedimiz sadece abanıyor ama tırnaklayıp yırma huyu yok çok şükür