İnanılmaz Kararsızlık Yaşıyorum

sarpyilmaz

Arkadaşlar çok kararsızım şimdi de happy cat dikkatimi çekti nasıl bir mama acaba Happy Cat yavru kediler için ??

14 CEVAP

mehmet24us

royal canin mother and baby bu ay için tam teşekküllü başka mama yok

mehmet24us

kedin 6 ayın altındaysa daha kaliteli mamaları öneririm.

Cotontzu_Siri

çok kötü

sarpyilmaz

Ne alayım yaa :///

sarpyilmaz

Ne gibi ?

sarpyilmaz

En sonunda Proplan Hills veya Royal Caninden birini alıcam kararsızlıktan :(

mehmet24us

kedin kaç aylık

sarpyilmaz

2 Aylık

sarpyilmaz

Kaç yaşına kadar kullanayım bu mamayı ?

sarpyilmaz

RC yerine Proplan junior kullansam ?

mehmet24us

diğer mamaların çoğu 4 aydan başlıyor( kendi üzerlerinde yazan). ben kedilerimin yavrularını katı mamaya alıştırmak için araştırdığımda 1 aydan başlayan başka mama bulamamıştım.

burcuutoo

Bence bir Bozita mamasını araştır. İsveç'te üretilen iyi içerikli bir mama. Türkiye'de yeni olduğu için çok bilinmiyor ama ben herkese tavsiye ediyorum, kullandım ve çok memnun kaldım.

Cotontzu_Siri

Bozitanın et oranı düşük geldi bana. Golosi olabilir.

Cotontzu_Siri

Matisse de olur