Kedimin Dış Kulak Bölgesinde Deri Altı Kabarcıklar Oluştu

Kezy

Merhabalar. 4 gün kısırlaştırdığımın kedimin dış kulak bölgesinde yoğun olmak üzere; alnında, göz kapağında, burun kenarında ve sırtında bu tür kabarcıklar meydana geldi. Kaşınan ve ağrılı bir şey olmadığını dokunulduğunda ya da kaşıma ihtiyacı duymamasından anlıyorum. Ne olabileceği konusunda bilgi verebilecek birisi var mı?

4 CEVAP

Kezy

Yarın ilk işim bu olacak. Umarım ciddi bir problem değildir.
İlginiz için teşekkür ederim.

Esims

Bence bunu direkt veterinere sormalısınız. Ciddi birleyen olabilir.

Esims

*birşey

Kezy

Tekrar merhabalar. Aynı problemle karşı karşıya kalabilecekler olursa diye yazmak istedim.
Bu sabah kedimi götüremediğim için veterinere fotoğrafları gösterdim. Alerjik bir durum olduğunu söyleyerek "zyrtec" alerji ilacını günlük yarımşar doz şeklinde, bir hafta boyunca vermemi söyledi.