Toy Poodle Mama

loki123

14 aylik toy poodle'ıma hangi mamayı vermeliyim? Yetiskin mamasina geceli 2 ay oldu. n&d tahilsiz balkabakli ve kuzu etli denedik ancak iceriginin degistigini ve tuy dokulmesi yaptigini duydum. proplan delice'ye gectik ama bu sefer de ogluma agir geliyor gibi. yedikten sonra nefes nefese kaliyor. kilo da aldi. icerik olarak uygun olan, kullanip memnun kaldiginiz mamalar varsa onerirseniz cok mutlu olurum. tesekkurler.

11 CEVAP

duman_cat_world

Palyaco
Acaba Exclusion size sponsor mu oldu, her yerde övüyorsunuz da :D

(Şaka yapıyorum ya umarım alınmamışsınızdır.)

Merve7

Brit care veya hill's e bakabilirsiniz

royalin o ırka özel maması vardı yanlış hatırlamıyorsam içeriği pekte iyi değil ama yinede deneyebilirsiniz köpek maması konusunda pek bir bilgim yok ne yazakki

duman_cat_world

N&D her köpekte tüy dökülmesi yapmaz. Bu bir önyargı. Mesela benim kedim var, tüylerini yumuşacık yaptı n&d mama. Deneyip görmeniz gerekir.

loki123

evet duymustum o mamayi. royal canin dediginiz gibi bana da pek kaliteli gelmiyor acikcasi. o yuzden baska markalardan oneriler alabilirsem daha iyi olur. ilginiz icin tesekkur ederim:)

nd kullanırken tüyleri dökülüyormuydu peki yoksa siz bu bilgiler yüzündenmi değiştirdiniz mamasını

loki123

toy poodle zaten tutam tutam tuyleri dokulen bir cins degil bildiginiz uzere. daha once hic karsilasmadik da dokuldugune. ancak o mamadan sonra ince ince az miktarlarda opup sarildigim zaman elime geldigini fark ettim. bilemiyorum belki kuruntu yaptigim icin bana oyle gelmistir.

Palyaco

Exclision tüy sağlığı için 1 numara

loki123

icerigi hakkinda ne dusunuyorsunuz peki

FfUuRrKkAaNn

Yüksek bütçe
Orijen Acana Nd
Orta bütçe
Pro Plan Hills Royal Canin
Düşük bütçe
Bonacibo

loki123

tesekkürler hepinize