Kopegimde Bit Var

sud6ll

Maltese cinsi kopegimde bit bulduk veterinere gittik parazit damlasına daha var dediler. Evde bir çözümü var mi acaba

3 CEVAP

Zeytinbey

Sirkeli suyla silebilirsiniz pire tarağiyla tarayabilirsiniz

Palyaco

Eczaneden çocuklar için bit şampuanı ve yağı var alın bir guzel banyo yaptırın içinde taragida var hem yağı sürünce tarak takılmıyorum aralarına doluyor bitler taragin öluyorlar bitler

AleynaParlak

Sirkeli suyla duş aldırın bir kovaya su doldurun ve çay bardağı yarısı veya büyüklüğü göz kararı olsun yıkayın birşey kalmaz bende pitbul besledim