Canilik Diz Boyu!

Nermintaskin012

Günlerdir veteriner kliniğinde yavrumun iyileşmesini bekledim.. Bu sabah kliniğe gittiğimde çoktan melek olmuştu. Kimyasal zehirlenmeden dolayı bağırsakları zarar görmüş. Bugün balkonda biraz oturayım dedim. İki bina ileride oturan yengem geldi. Köpeğim öldü diyince kurduğu cümle "İyi olmuş bosver çok kokuyordu" oldu. Köpeğimi zehirleyen sanırım o. Yoksa bir can hakkında nasıl böyle konuşur bir insan? Karakola gitsem birşey yapamazlar kanıt yok.. Yazık ya ben daha ne diyeyim..

20 CEVAP

koalandalago

Basiniz sagolsun, ozur dileyerek soyluyorum yengenizin ici kokusmus.

Nermintaskin012

O kadınla bir daha yan yana gelmeyi benim midem kaldırmaz büyük ihtimalle.

Başınız sağolsun çok üzüldüm ben sizin yerinizde olsam öyle dediği anda bir tane çarpardım suratına inan insanlar bunu istiyorlar başka birşey değil

tyguler

ya size ne kardesim siz mi bakiyorsunuz benim hayvanima ne karısiyorsun sanane ki hani sen mi oduyosun parasinı sen mi tuvalrtini temizliyorsuz yoo o zaman sanane de bir çarp suratina bak daha bir dahakine bir sey diyebiliyor mu. hanj begenmiyorsa kokusunu gelmesin o zaman basina silah dayayip getirmiyoruz ki

gulsundusmez

bu insanların cehaletine deliriyorum ama gerçek olan şu ki
Allah asla razı değildir bu olandan Allah razı gelmediği kullarının da cezasını verir.3 gün banyo yapmasa kokacak olan yengen sıçtığı boku sifonla gönderdim diye kendini temiz sanan yengene söyle denizde balıklar bokumuzdan da şikayetçi kokuyormuş ama tüh üstün insna ırkı önemli balık koklasın yesin boku değil mi! Siz üzülmeyin Allah el hakemdir. Başınız sağolsun

Renklipati

Başınız sağolsun çok üzücü bir durum, okadar yakınınız yengeniz yapamaz diye düşünüyorum.. sadece patavatsız ca hayvan sever olmayışın bir göstergesi o sözleri

Policlal

Kaybınız için çok üzgünüm. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum. İnsanlae çok acımasız.

theyusra

şu insanların ağzına bir tane çarpasım var ☺️

Nermintaskin012

Aynı şekilde.. keşke adaleti biz dağıtabilseydik.

FfUuRrKkAaNn

başınız sağolsun bu insanlara ne denilir ne yapılır bilmiyorum ...

simbakedi

gercekten cok uzuldum. kim zehirlediyse kendisinden acisi kat kat ciksin insallah.

Zeytinbey

Çok çok üzüldüm Allah size sabırlar versin böyle cani insanlara da vicdan merhamet versin rabbim inşallah

Nermintaskin012

Sağolun arkadaşlar gerçekten bilmiyorum artık kim suçlu kim suçsuz..

sahraxfittiko

o sevgili "yenge" nize ne denir bilmiyorum... birilerine hayvanlarında canının olduğunu öğrenmesi gerek galiba

blue_hpood

kimyasal zehirlenme? inanın çok üzüldüm, muhtemelen o kadındır fakat kanıtlayamazsınız, kanıtlasanız da hiçbir şey olmaz.. çok üzgünüm..