Hangi Cins

Luckyssss

Sahipledirmek istiyorum ama cinsini merak ediyorum iki gecedir köpüşümle oynuyor onunda bi evi olsun istyorum sanırım daha yavru 6-7 aylık civarında çok oyuncu pati ver diyince veriyo

12 CEVAP

Luckyssss

Evet biraz kısa boylu ve Zayıf instamda videosu mevcut

Luckyssss

Evet aynısı baktm netten sahiplenilme olasılıgı varmıdır acaba

Luckyssss

Keşke yerim olsaydı da besleseydim çok oyuncu çok tatlı bişey pati bile veriyo tasmaya biraz biraz alışık

Cotontzu_Siri

Kısaca. Hareketli, akıllı, oyuncu ve sevecen bir cinstir. Eğitimi çoğu terrier gibi biraz sabır ister. Jack russella benziyor aslında.

Luckyssss

Özelliklerine bakıyım dedim bilgi bulamadım jack russel cıktı karsıma hep

Cotontzu_Siri

Huy olarak demiştim :))

Luckyssss

Anladım :)

Cotontzu_Siri

Küçük mü boyu? Eğer öyleyse tenterfield terrier

Cotontzu_Siri

Vardır tabii. Çok güzel bir cins. Hala köpek arıyor olsam alırdım.

Luckyssss

Peki özellikleri ne bu cinsin

Cotontzu_Siri

Son cümleyle tüy/koku problemi olmayan cinslerden olduğunu söylemeye çalıştım

Luckyssss

Jack russeller bundan daha küçük kalıyo :)