Önlenemeyen Saldırılar ?

oztasilares

Bundan bir kaç hafta önce kedimle geceleri oynayıp enerjisini atıyordum sonra beraber güzelce uyuyorduk ama son zamanlarda kedim ne kadar enerjisini atarsam atayım yattığım an ellerime saldırıyor ve aşırı acıtıyor kanıyor hep bende mecburen dışarıya çıkartıp kapıyı kapatıyorum sabah 8-9 gibi miyavlıyo açtırıyor kapıyı o zaman gelip yatıyor yanıma belki yine bi 5 dk ısırma seansımız oluyor sonra geçiyor. Sürekli oyuncaklarına yöneltmeye çalışıyorum ama yok yine saldırıyor. Nasıl vazgeçirebilirim bu huyundan nasıl eski haline döner ?

5 CEVAP

mehmet24us

Henüz çok küçük, oyun oynuyor kendince , kardeşleriyle de bu şekilde (hatta çok daha sert) oynarlar. Normal bir durum.her ısırdığında veya tırmaladığında burnuna vur hafiften. oyun oynarken yapıyorsa oynamayı ve sevmeyi bırak. Büyüyünce geçecek.

Benim1kedimvar

Diş düşürme zamanı ise önleyemez siniz

Reyyanhan

Benimki de kardeşi geldikten sonra bizi bıraktı . Ablasına ve bana rahat vermezdi hiç

oztasilares

  1. ayımıza gireceğiz

oztasilares

Çok özür dilerim yanlış olmuş 1. ay değil 6.aya girecek :/ küçükken ısırdığı zaman öyle diyordum da şimdi de dişleri kaşınıyor mudur yoksa alıştığından mı ?