Yavru Kedi Mama Önerisi

AliTalha71

Selam dostlar bahçede baktığımız 2 adet yavru kedi var.merak etmeyin dışarıda kalmıyorlar balkonda kapalı alanda uyuyorlar gündüzde dilediklwri gibi geziyorlar. Diğer kedilere karsida kendilerini savunuyorlar. Herneyse ben bu kedilerin için mama almak istiyorum 10kglık veya 15kglık. Mama seçmiyorlar. O yüzden bütçemi fazla geçmeyecek ucuz yollu bi mama önerisi alabilir miyim? Kedilerden biri 5 aya yakın diğeride 3 aylık.

14 CEVAP

Poncimin

• Sanabelle Kitten
• Proplan
• Bozita

Ben ilk tercih olarak Sanabelle alırdım. Ama eğer bütçe yetmezse:

• ProChoice
• Bonacibo
• Dr. Sacchi
• Happy Cat

Tercih edebilirsiniz.

koalandalago

Felicia HypoAllergenic Tavuklu ve Hamsili Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması 12kg, 370 TL civari. Protein % 38.

Natura Tavuklu Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması 8kg+2kg HEDİYE!Natura Tavuklu Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması 8kg+2kg, 400 TL civari. Ham Protein %38

Mystic Tavuklu Düşük Tahıllı Yavru Kedi Maması 15kg, 300 TL civari. Protein %35

Eco Natura Tavuklu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması 15kgEco Natura Tavuklu ve Pirinçli Yavru Kedi Maması 15kg, 300 TL. Protein %35 (icerisinde tuz var).

diablerose

Hills Science Plan Tavuklu Kedi Maması 15 KG

marka mamadan bu mamayi alin bence. kilosu 35TL. dandik bi markanin yavru kedi mamasindansa hillsin yetiskin mamasini verseniz daha iyi. felicia ile fln ayni fiyata geliyor yanilmiosam

Snzlc

dr. sacchi
vancat
bonacibo
purina one
mystic
benim aklıma gelenler bunlar

Azranurakkaya

Mystic

FfUuRrKkAaNn

bonacibo

theyusra

purina one, profine, proart

Lils

Matisse
Brit
Prochoice
Bonacibo

Bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Pirina hills felicia

😋😋😋

iremdemir16

Proplan bu konuda iyi bir mama. Hem bütçeyi sarsmıyor hemde içerik olarak çok iyi içerisinde %20 oranında ham tavuk var ve vitaminler var

Kedim_mika_

Foxy yada reflex öneririm benim kedim çok seviyor ben foxy kullanıyorum 😜🐾