Köpeğim Kanlı İshalmi İç Parazitmi

Yigit3549

55 günlük rot kanlı ishal olmasından korkuyoruz ilk fotoğrafta tuvaletini öyle yaptı 2 fotoğrafta normal kan yok iç parazitenmi kanlı ishalmi bilemedik neşesi iştahı yerinde

4 CEVAP

GammaLamina

Kan bir kere bile görülmüş olsa bence mutlaka bir doktor kontrolü olmalı. O yüzden en sağlıklısı veteriner hekiminize götürmek.

Zeytinbey

  1. fotoğraftaki dışkı örneğiyle beraber veteriner hekiminize gidin parvovirus testi yaptırın. parvo virüs çok hızlı bir sekılde sindirim sistemine yerlesiyor ve ölümcül bir hastalık. yakalananların yüzde otuzu hayatta kalabiliyor. ciddi bir durum. veterinere gidin parazit sorunuysa bile ne olduğunu öğrenince içiniz rahatlar en azından. burdan teşhis koyup tedavi önermek cok zor cunku

Nermintaskin012

Bence veterinere götürün. Buradaki kimse fotoğrafa bakıp teşhis koyamaz çünkü. En doğrusunu hekiminiz bilir 🐾

yyagmmurrrrr

veterinere götürün, gerekli tahlilleri yapacaklardır