Acil Bakın Lütfen!

duman_cat_world

Merhaba arkadaşlar profil sayfama Duman'ın bir fotoğrafını koymuştum sonra biraz Fotoğraf Yarışması bölümünde gezineyim dedim bir baktım koyduğum foto orada! Ben yarışmaya katılmadım katılmak da istemiyorum fotomu nasıl silebilirim acaba? Cevaplarınız önemli. 🙏🙏

14 CEVAP

Renklipati

Profil sayfası ayrı bir yer siz yarışma kısmına yuklemissiniz ordan silmeniz gerekiyor canlı desteğe yazın bilgi verirler ben hiç katılmadım bilmiyorum

cat_expert

Evet silinir, profil fotoğrafı olarak yüklenen fotoğraflar otomatik olarak yarışmaya katılıyor.

duman_cat_world

Renklipati
Profil sayfamdaki Duman'ın fotoğrafını sildim yarışmadan silinmiş simdi gördüm teşekkür ederimmmm ❤️🙏

Anonymus998421

Yüklenen fotoğraflar otomatik olarak yarışmaya da katılıyor diye biliyorum.Yani silerseniz profilinizden de silinir(profil resmi dahil değil).Ama zaten duman çok tatlı yarışmaya katılsa da bir zararı olmaz ki ne olacak sanki :)

Renklipati

Çok saçma insanlardan izinsiz otomatik resimmi yarışmaya yükleniyor, izinsiz bunu yapmaları anlamsız ve saçma

tyguler

normal petinizin sayfasina fotoğraf yükleyince yarismaya da ekliyor, kendi sayfanizdan silerseniz gider. ben pazar günleri koyuyorum Safir'in fotograflarinı zaten pazartesi yarisma sıfirlaniyor.

duman_cat_world

tyguler
Mantıklıymıs sizinki de 🐾 Ben de oyle yapacagim artık tesekkurler 💛 Safir'e sevgiler 🥰

duman_cat_world

Uppp 👆👆👆

duman_cat_world

Profil sayfamdan silersem yarışmadan silinir mi acaba?

duman_cat_world

Profil sayfamdan silersem yarışmadan silinir mi acaba?

duman_cat_world

Profil sayfamdan silersem yarışmadan silinir mi acaba?

duman_cat_world

cat_expert
Bilmiyordum zaten şimdi profilden sildim yarismadan silindi tesekkurler ❤️🙏 O zaman bi daha foto yuklemek yok ogrenmis oldum

duman_cat_world

serakrtls
Evet ben de sildim yeni ogrendim 😊 Cok tesekkur ederizzzz ❤️🐾 Katılmak istemiyoruz işte😊 Sadece arada bir fotoğrafları patiliyorum.

duman_cat_world

Renklipati
Katılıyorum, mesela fotoğraf yarismasi bolumune bakmamis olsam farkinda bile olmayacaktim. Sonra kazanirsam diyecektim neye katildim da kazandim ? 😅