Köpeğim Yıkanmaktan Nefret Ediyor,Yardım Lütfen..

Lucky35

Kızım şu an 1,5 yaşında ergenliğe girdi, bebekken ve ergenlik öncesi banyo yapmayı seviyordu, ama şimdi inanılmaz tepkiler veriyor,tasması ile banyo musluğuna bağladım başa çıkamadım, duşa kabini yıkacaktı, kapalı balkonumda ,suyunu hazırladım kovayı görür görmez neredeyse ısıracaktı elimi,ama denizi,çimlerde hortumla oynamayı çek seviyor..Derdi su değil,yıkanma ile ilgili de bir travmamız yok yaşanmadı kötü bir durum..Ne yapacağımı şaşırdım..

2 CEVAP

miu

Merhaba Lucky35, kardeşimin köpeğinde de olmuştu aynı durum, cildinde alerji oluşmuş o yüzden banyo istemiyordu, derisini kontrol edin.

Lucky35

Derisinde bir sorun yok,denizde yüzmeye bayılıyor, ama duşa zorla giriyor