Lezzetli Dondurma Tarifi

AleynaParlak

Bu sıcak havalarda serinlemeleri için çok güzel bir tarif vereceğim .❤️
Sevdiği bir yaş mamayı alın ve ezin sonra sıvı olması için biraz su ekleyin ve ezmeye devam edin püre haline gelene kadar 🥳sonra bir dondurma kabına koyun dondurun ve afiyet bal şeker olsun.
Beni instagramdan takip ederseniz böyle tarifler ve kullandığım ürünleri memnun kalıp kalmadığımı görüp sizde bilgilenebişirsiniz
İnstegram:(heraninblogu)

13 CEVAP

Ozgcrn

Teşekkür ederiz 😇

Zeytinbey

Teşekkür ederiz ❤️

Hilalbwcb

Bi tarifte bendrn :) meo gibi sıvı ödül mamalarını açmadan buzluğa atın hem çok pratik hemde kediler bayılıyor

yyagmmurrrrr

teşekkür ederiz

AleynaParlak

Şimdiden afiyet olsun

Renklipati

Ben dondurma yerken hemen yanaşıyor yanıma belki azıcık veririm diye :) onada böyle dondurma yapayım da bende rahat yerim

gokceoztel

herşey için teşekkürler kesinlikle deneyeceğim lezetli duruyor

duman_cat_world

Hilalbwcb
AleynaParlak
Teşekkür ederizz ❤️😻

Nermintaskin012

Deneyeceğim miniklerime, tarif için teşekkürler

Teşekkürler ☺️

AleynaParlak

Afiyet olsun

elifmrtl1

Teşekkür ederizz

Azemm

Ben de kendi yaptığım yaş mamadan donduruyorum kesinlikle bayılıyor...