Sağır Köpekler Ezan Sesine Ulur Mu?

Jeffroshum

Çok saçma bir tartışmaya bulaştım. Sağır köpekler de ezan sesine ulur mu? Dünyada ezan sesine ulumalarını çok yobazca şeylere yoran insanlar var

5 CEVAP

tyguler

nefes almamız da şeytan içimize kacıp dunyadaki oksijen bitsin diye nefes aldırıyormuş biliyor musunuz

buduu

@tyguler koptum ya :D

NazKai

ÖYLE BİŞEY YOK KÖPEKLERİNİN ULUMASININ NEDENİ EZAN OKUNDUĞU ANDA YERYÜZÜNE İNEN MELEKLERİ GÖRMELERİ
ULUYABİLİR ÇÜNKÜ GÖRDÜĞÜ BİRŞEYE ULUYOR

Jeffroshum

Yani tam olarak ezan okununca ezan sesini bastırmak için köpeklerin içine şeytan kaçıp onları uluttuğunu söylüyor. Bende öyle saçma bir şey varsa sağır köpeklerde ulurdu diyorum

baranertaga

@tyguler insanlar kafayı yemiş ne diyim