Yorkshire Mı Maltese Mı

yyagmmurrrrr

terrier sahiplenmek istiyorum ama belirttiğim iki ırkın kişilik özellikleri arasındaki farklar nelerdir bilen var mı acaba

2 CEVAP

Hilalbwcb

Ben farklarınını bilmiyorum ama birkaçgün maltese baktığım için birkaç tane bilgi vereceğim neredeyse hiç havlama huyu yok tuvaletini pede yapıyor gözleri çok akıyor hergün silmeniz lazım

berfinnkyy

Merhaba sana maltese öneririm çünkü eğer düzenli tararsan hiç tüy dökme sorunu yoktur. Akıllı komutları kolayca öğrenebilir. Tuvaletini pede yapabilir.