Yardım! Hayvan Tahliyesine İzin Verilmiyor, Seslerini Duyuralım

miabia

Milas Yeniköy termik santral yakınlarında Yangın şiddetlendiği için @sohaykodernegi oradaki hayvanları tahliye etmek isterken @siteplusco yönetimi hayvanların tahliyesine izin vermiyor . Lütfen linkini attığım gönderinin altına etiket atarak yayalım yeni canlar ölmesin .

https://www.instagram.com/p/CSK28rAKxPp/

7 CEVAP

Ozgcrn

Bu nasıl bir vicdansızlıktır..

miabia

Elimizden bir şey gelmeyince yürek dayanmıyor umarım sesimiz duyulur 🙏🏻

Snzlc

mal bu insanlar cidden mal

Anonymus998421

Bende gördüm bunu.Açıklama yapmışlar ama doğru mudur değil midir bilmiyorum.

6_zeytin

Baskılardan dolayı en son site açıklama yaptı ve hayvanları belediyelerden yardım isteyip barınağa vermişler sohayko takipini yapacağını söyledi hayvanların

Zeytinbey

Allah'ın cezaları

Lunaveelmas

Gerçekten çok saçma bu insanlar hayvanlara değer vermeyi ne zaman öğrenecek