Acana Kısırlaştırılmış Kedi Maması

ArdaKaplan0

Acana dan hangi mamayı önerirsiniz ben hiç kullanmadım da kullanan varsa yardımcı olursa sevinirim

15 CEVAP

duman_cat_world

Kediniz kısırsa Grasslands, Wild Prairie, Pasifica serilerini de kullanabilirsiniz bütçeniz varsa. Indoor Entree'den de içerikleri güzel. Özetle Acana'nın Indoor Entree, Grasslands, Pasifica ve Wild Prairie serileri kısır kedilere de uygun. 😊🐾

cat_expert

Acana kısırlaştırılmış mama hakkında baya şikayet var, arkadaşımın 2 kedisinde de ishal yaptı hatta bir tanesi baya rahatsızlandı su kaybettiği için, acana'nın kısırlaştırılmış olan maması yerine tüm yaşam evreleri için uygun olan pacifica öneririm.

Warriorsans

Acanada pacifica, grassland ve first feast mamalarını denemiştim. Bariz farkla en memnun kaldığım pacifica oldu. Kesinlikle bütçeniz uygunsa tavsiye ederim. Tüy ve deri sağlığı konusunda da müthişti hiçbir mama pacificayı geçemedi bu konuda

@miloshy Acana Wild'ı 5.4 kg olan kedime günde 75 gr veriyordum. Ancak Indoor'dan ötürü hasta olduktan sonra Bozita'ya geçtik.

missAybuke

Acana wild praire ve grasslands önerebilirim. Benim kedim bunları seviyor. Pasifica da güzel ama benimki hiçbir şekilde yemedi kokusu da çok yoğundu zaten. Tamamen kedinizin damak tadına kalmış

Renklipati

Benim kedim grassland beğeniyor, şuan kısır maması nı kullanıyorum sıkılınca grassland,pasifica öneririm tüm yaşam evleri için ben sevdiği olarak grassland ve kısır maması nı tercih ediyorum dönüşümlü

Evet güzel

ArdaKaplan0

Denemek için 1.8 kg grasslands aldım teşekkürler öneriler için

miloshy

merhaba acana kısırlaştırılmış mamada 3-4 kg kedilerde 43 gram falan diyolar az degil mi? kedim 7.5 aylık siz ne Kadr veriyorsunuz

@cat_expert'in dediği gibi ben de Acana Wild Praire'dan Acan Indoor'a geçtim ve kedim ölümlerden döndü. Bitmek bilmeyen ishali vardı. 10 gün boyunca serum ve antibiyotik takviyesi aldı. Tedavisi biteli 2 hafta oldu ancak dışkısı hala katılaşmış değil. Asla Indoor'u önermiyorum.

miloshy

indoor dan neden hasta oldu indoor aldım????? lütfen yazar mısınız kısır şuan kedim

@miloshy benimkine iyi gelmedi ancak sizin kediniz için aynı şey geçerli olmayabilir. Kusma ile başlayan, sonrasında uzun süren bir ishali oldu. Yabancı ve Türk kaynaklarda denk geldiğim kadarıyla Indoor sıkıntılı bir mama nedenini bilmiyorum ancak çok fazla şikayet var. Acana Indoor satan sitelerdeki yerli/yabancı kullanıcı yorumlarını okursanız göreceksiniz.

gece18

Biz acananın tüm yaşam evreleri olanları kullandık pacificia çok memnun kaldık. Ama indoor kısırlaştırılmış olanlarda çok fazla şikayet okudum.

eneskolon

pacificayı uzun süre kullanmayın uzun süreli balık kullanımı kediler için sıkıntılı onun dışında tüm mamalarını tavsiye ederim

PaladinLucie

Annemlerin evinde ki 12 yaşında ki erkek kısır tosunumuz Acana indoor ve Pacifica yiyor dönüşümlü. Sağlığı gayet iyi veteriner çok memnun. Böbreklerinde bir sorun olmadığı gibi kilosu da normal. Ama üstünde ki mama miktarının üstüne kesinlikle çıkmıyoruz.