Kedimin Gözü Hakkında

Batsy1

kedimin gözünü temizlerken bunun göz dışında yapışık olduğunu fark ettim akıntı kuruyup tüylere mi yapışmış yoksa farklı bir eşy mi anlayamadım anlayabilen var mı?

16 CEVAP

Mia_elsaa

Goz çapağı gözü yasarip akinca orda kuruyor solisyonla gözlerini silebilirsiniz

Cleapet

Lunaveelmas

Solisyon yoksa çayla da silebilirsiin

Dr animal kullanın

Batsy1

teşekkür ederim crystalin kullanıyordum dr animal da var

Zeytinbey

Çapak. Gözünü düzenli olarak göz temizleme solüsyonları ile temizleyebilirsiniz

Azranurakkaya

Çabağa benziyor

Azranurakkaya

Çabağa benziyor

Ozgcrn

Çapak kuruyup düşmüş. Her gün düzenli olarak temizleyin. Uzun süre temizlenmediğinde enfeksiyon kapıyor

Ozzey

Gözlerde cok ciddi sorun yoksa solisyon kullanmaniza gerek yok. Ilik cayla pamukla , her goz icin ayri olmali bir goze degen pamuk ayni suya degmemeli, pansuman yaparsaniz gozlerinde sorun kalmaz. Doğal antiseptiktir.

Evet

yyagmmurrrrr

fotoğraftan tam anlayamadım ama çapağa benziyor

gokceoztel

dr animal çok iyi onu kullanın

Ozgcrn

Ilık çay kullanılmasını önermem belli bir kullanımda göz çevresinde renk değişimine neden olur

ousanus

Çapak olmalı