Kedimin Suyunu Değiştiriyorum 1 Gün Geçiyor Taze Su İstiyor Sizde De Öyle Mi

Kedimin suyunu değiştiriyorum 1 gün geçiyor taze su istiyor sizde de öyle mi

30 CEVAP

Gün içinde birkaç kez değiştiriyorum ben de taze ve soğuk içmeyi seviyorlar

diablerose

gunde 1-2 degistiriyorum. buz atmayin bence, haski kopek diil ki bu, kediler çöl hayvanidir.

Muezzabalim

Günde iki veya üç defa tazeliyoruz biz sularını o kadar akıllılar ki maşallah suyu tazeleme saati geçmişse bizim elimizde su görünce direk gelip onu içiyorlar hemen değiştiriyoruz biz de

ggizemplt

Günde 3-4 kere değiştiriyoruz bizde . Taze suyu seviyor kediler. O yüzden normal bu durum. Hele ki bu sıcak havalarda daha da sık değiştirebilirsiniz.

Ozzey

Merhaba gunde 2 kez degistiriyorum ben de bir sabah bir aksam sicak havalarda daha cok degistirmek gerek imkaniniz varsa. Değiştirirken su kabini yikayin en az gunde bir kez. Ben cam kap kullaniyorym tavsiye ederim.

Her gün düzenli olarak suyunu değiştirmeniz gerekiyor kediler taze suyu severler. Özellikle bu sıcak havalarda su çabuk ısınıp tazeliğini hemen yitirebiliyor eğer imkanınız varsa gün içinde de değiştirebilir suyun içine 1-2 küp buz atabilirsiniz. Kediniz serinlemiş olur.

yyagmmurrrrr

kediniz için su şelalesi almanızı öneririm

gokceoztel

günde 2-3 kez tazeliyorum ve soğuk suyla

Kader767803

Hergün günde 2 3 defa tazeliyorum

Anonymus998421

Taze su her zaman isterler.Kediler çok temizdirler.Günde bir kaç kez değiştirin suyunu değiştirdiğinizde de önüne koyun yudum yudum içsin.Bir de su pınarı kullanarak kedinizin daha çok su içmesini sağlayabilirsiniz.

blue_hpood

ne bir günü, günde 10 kez değişiyoruz:)

duman_cat_world

Kabındaki suyu devamli tazelemek önemli su tüketimine teşvik etmek için. Ben de her gün tazeliyorum genelde Duman’ın tüyleri suya düşmüş oluyor😬😀

AdaCoco

Kediler beklemiş su içmekten hoşlanmazlar. İnsanlar nasıl hoşlanmıyorsa, sonuçta onlar da canlı. Bu sayıyı ikiye çıkarırsanız bu sorun ortadan kalkacaktır.

Gimlihanim

Ben gün içinde aklıma geldikçe değiştiriyorum. Beklemiş suyu içmek istemiyor çünkü. Günde 3 kere falan değiştiriyorumdur. Size de tavsiye ederim. Suyu daha iştahlı içecektir.

blue_hpood

siz açıkta durup içerisinde binbir toz uçuşan sudan içer miydiniz? ben günde iki üç kez değiştiriyorum, size de tavsiyem budur.