Kedimin Suyunu Değiştiriyorum 1 Gün Geçiyor Taze Su İstiyor Sizde De Öyle Mi

Kedimin suyunu değiştiriyorum 1 gün geçiyor taze su istiyor sizde de öyle mi

30 CEVAP

Ozgcrn

Bir bardak suyu bir gün boyunca azar azar içmeye çalışın. Özellikle bu sıcakta 2 saat sonrasında o suyu içmek istemeyeceksiniz. Kedi de aynı şekilde beklemiş suyu içmek istemez. Doğalarında zaten durgun su içmek bile yoktur. Günde birkaç kez değiştirmemize izin vermeleri bile teşekkür sebebi

Mia_elsaa

Evet kediler taze şu içmeye bayılırlar içine toz tüy gibi şeylerin düşmesinden hiç hoşlanmazlar ben günde bazen iki üç kere değiştiriyorum sularını ve içine kucuk buz taneleri koyuyorum serinlemesi icin

Lunaveelmas

evet bende günde 3 defa değiştiriyorum hatta musluk açıkken içmeye bayılır

Renklipati

Hergün en az 3 yada 4 bazan daha fazla tazeliyor um soğuk ve sıcak suyu karıştırıp veriyorum kışın daha fazla içiyorlar yazın böyle mecburen sürekli yeniliyip duruyorum

Zeytinbey

Her gün değiştirirseniz iyi olur. Kediler titiz hayvanlar olduğu için içine bir şey düştüğünde içmek istemezler bir de şimdi havalar sıcak. Haliyle su da ısınıyor o nedenle içmek istemiyor da olabilir

Yumosi

günde en az 1 kere tazeliyorum, o anda sanki saatlerce susuz kalmış gibi gelip kana kana su içiyor.

Evet bende öyle yapıyorum 😊♥️

Evet bilgi için teşekkür ederim 🙏🏻

Anladım

Evet bende öyle yapıyorum bir gün farkettim icmiyordu

nigarkhalil

Ben günde 2 kere falan değiştiriyorum suyunu. Taze suyu severler

ArdaKaplan0

Günde 2 kere değiştirmenizi öneririm kediler taze suyu çok severler

Hilalbwcb

Ben kedimin su kabını yıkıyorum sonra soğuk su koyuyorum içinede 2 tane buz atıyorum sizde böyle yapabilirsiniz kediniz bu sıcak havalarda serinler yanlız dikkat edin bazenleri kediler hasta olabiliyor cok soğuk olunca

Günde 3- 4 kez değiştiriyorum. Zaten öğle saatlerinde suyu ılışmış oluyor. İçmiyolar öyle olunca

AleynaParlak

Sürekli tazelemenizi isterler günde 2 ye çıkarın