Whiskas Yaş Mama Zararlı Diyolar Doğru Mu

????whiskas zararlı mı

28 CEVAP

beyzathemoc1

whiskas çok zararlı bir mama hayatında 1-2 defa yese zarar gelmez ama düzenli kullandığı mamaysa böbrek yetmezliğine yol açabilir ev yemeğinden inanın bi farkı yok zarar açısından hatta bi tık daha kötü bile diyebiliriz haftada 1 bilr çok sık mümkünse asla verilmemeli

Lunaveelmas

Şikayet var diye siteden bakabilirsin whiskas gerçekten çok zararlı kuru maması da öyle içinde renklendirici vs olduğu için

Poncimin

Whiskas markasının hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum. Ki bana göre de evet zararlıdır. Başka markalara yönelmenizde fayda var.

Zeytinbey

Içinde çeşitli şekerler olduğu için zararlı

duman_cat_world

Icinde çeşitli şekerler ve tahıllar var ayrıca et oranı çok çok düşük. Içinde tuz da var ki, ileriki zamanlarda böbrek sorunlarına sebebiyet verebilir. Ayrıca içinde tatlandırıcı da var, kedi bağımlı olabilir ve başka mama yemek istemeyebilir. Yani alınmaması gerektiğiyle ilgili daha ne söyleyelim 🙂🙂 Kesinlikle sokak kedilere de, evdeki kedinize de kullanmayın, kullandırmayın.

Ozgcrn

Çok kötü zaten. Bir kere sokaktaki canlar için yaş mamadan alayım dedim evin yanındaki marketten. Öyle kötü ki yapısı bile. Evdeki kedim zaten yüzüne bakmadı mamanın ki normalde ayırt etmez. Sokak kedileri yedi sonuç olarak ama bir daha almam.

Lils

Haftada 1-2 kullanmak bile zararlı bence. Çünkü kedinin hayatı 10-15 yıl buna orantılayınca çok fazla oluyor. İçinde en basitinden şeker var. Kedinize haftada 2 kere şeker verirseniz sağlıklı olur mu sizce? Onun yerine 5 liraya yarım kilo tavuk ciğer alıp haşlayabilirsiniz çok daha sağlıklı olur ve miktarı 5e katlarsınız.

Herkes zararlı diyor bende sık sık alıyorum

Başlık zararlıysa bir daha almayacağım

FfUuRrKkAaNn

bence kedinize her gün yaş mama vermiyorsanız haftada 1 2 kez veriyorsanız wiskas da dahil bütün kedi yaş mamaları verilebilir

Aa anladım teşekkürler

Bilmiyordum, yeni öğrendim. Bende arada 1 veriyordum zaten 🙏🏻🙏🏻♥️

Market maması olduğu için zararlı diyolar ama kullanıp memnun kalan da çok var.

Azranurakkaya

Evet zararlı fazla tuzluymuş

Hepsini yeni öğrendim Artık kullanmayacağım 🙏🏻♥️