Kumumuz Bio Natura Ama Pelet Kuma Geçeceğiz Kullanan Varsa Bilgilendirebilir Mı?

Kumumuz bio natura ama pelet kuma geçeceğiz Kullanan varsa bilgilendirebilir mı?

8 CEVAP

beyzathemoc1

ben pelet kullanıyorum ve çok memnunum alışma süresi kediden kediye değişir 1 avuç normal kumunuza karıştıra karıştıra arttırın yavaşça

duman_cat_world

Biz dağılan pelet kullanıyoruz ve memnunuz. Kokusuz, tozsuz, eve dağılmıyor, biyobozunur ve ekonomik. Alıştırma sürcei bkraz zor atlattıktan sonra neden daha önce geçmemişim ki diyeceksiniz :)

AhsenAise

Pelet kullanmak, kendinize ve kedinize yapacağınız en büyük iyiliklerden biri olur ,doğal sağlıklı,evin bilumum köşelerinden kum toplamayacaksiniz,ilk kullanımda bir avuç kuma yarım avuç pelet olarak başlayın, tedirgin olursa kum miktarını artırın,alıştıkça kumu yavaş yavaş azaltarak tamamen pelet e geçebilirsiniz

Merve7

En sağlıklisi pelet alışmazsa karıştırıp verin kademeli olarak

Palyaco

Yavaş yavaş alıştırın

Pollythelilly

Direkt pelete geçince korkabiliyorlar.Karıştırmak en iyisi.Yavaş yavaş tanıtarak bi tanesiyle oyun oynatarak alışmasını sağlayabilirsiniz.

Thesudeaskin

Ben de pelet kum kullanıyorum çok memnunum. Eve dağılmıyor, tozumuyor ve kokmuyor.

duyggn

Ben aylardır pelet kullanıyorum. Böyle bir rahatlık yok. Hem tozutmuyor, kedim için de sağlıklı, içim rahat. Natural bastet kullanıyorum. Çok da uzun ömürlü ekonomik oluyor. Eğer okumak isterseniz blogumda bu konuyla ilgili uzunca yazdım.
lexathecalicocat.blogspot