Sadece Petlebiye Teşekkür Etmek İstedim Hediyeler İçin

Bana hediye gelmedi ama bir cogunuza hediye yolladığı için bende çok mutlu oldum

7 CEVAP

missAybuke

Doğumgünümü kutlayan ve kutlamayan herkese teşekkür ederim gibi olmuş :) hiç anlamamışımdır kutlamayanlara niye teşekkür edildiğini. Gönderilenler zaten teşekkürünü ediyor ayrıca etmeniz garip kaçmış

beyzathemoc1

geçen hediye sorusuna bazıları pati puanı için saçmalıyor yazmışsınız ama böyle soru açmışsınız ironik

Renklipati

Hediye göndermeleri çok güzel bir davranış sokak canları na verdim tüm mamaları..
Sırf hediye diye puan diye boş sorular çoğaldı buda bir gerçek.. gerçek ihtiyaç sahibi acil sorular okadar geride kalıyor ki göremiyoruz bile

Renklipati

Eminim sizede gelecektir çünkü hediye gönderimi devam ediyor

Ozgcrn

Hani ne soru sormuşsunuz ne de biz kullanıcılara hitap etmişsiniz. Başkaları adına da teşekkür edince kullanıcıların garibime gitmesi gayet doğal bence. İletişim kısmından kendilerine teşekkür iletisi gönderebilirsiniz

Başka kedilerin de karınlarını doyurmaya yardımcı oldukları için durumu iyi olmayanlara da gönderdikleri için içimden teşekkür etmek geldi ve ettim hepsi bu

Bende uzun süredir soru cevap kısmına bakmiyordum çünkü herşeyi hemen saptiranlara sinir oluyordum merak etmeyin hediye peşinde değilim bu bölüme bakmamakla iyi yapıyormusum