Kedimin Irkını Nseıl Bulabilirim

Kedimin ırkını nasıl bulabilirim kedimin renginde bir çok ırkını olmsdına rağmen karar veremedim hangisi olduğu hakkında

17 CEVAP

duman_cat_world

Kediniz Calico kedisi gibime geliyor. Çünkü üç rengi var. Ama emin değilim. Benden daha iyi bilenler vardır mutlaka.

Snzlc

calico kürk rengindeki bir sokak kedisi yüz yıllarca atalarının genleri binlerce kez çaprazlanmış ve ortaya bu şirin şey çıkmış net bir cinsi yok

Thesudeaskin

Tekir sokak kedisi

Zeytinbey

Calico mix

Calico rengine verilen ad,cinsi tekir bence.

Renklipati

Tekir cinsi kürk rengi ise calico benim kedimin aynısı maşallah

Zeytinbey

Cok güzel bu arada masallah nazar degmesin

Snzlc

bu arada tekir de bir kürk çeşididir cins değil

Ozzey

Benimki aynisinin tuylusu. Ilk aldigimda sibirya kedisi olabilir demislerdi. Ama sonra norvec orman kedisi dediler ama benimki bayagi tuylu. Tuy yapisindan demis olabilirler.

Ozzey

Veterinerlerde genelde bir tablo oluyor cinslerle ilgili gitme sansiniz olursa sorarsiniz

eyldl3

veteriner bilirr💜

Ozgcrn

Kimliğinde veterinerin yazmış olması gerekiyor

Teşekkürler 🙏

Azemm

Tekir cinsi calico kedi gibi gözüküyor...

Rapisa

Annesini bulup babasının kğm olsuğunu sorup, sonra onunda annesini bulup ona da onun annesini sorup....