Proplan Mı Royal Canin Mi

yyagmmurrrrr

küçük ırk köpek için hangisini önerirsiniz

13 CEVAP

Poncimin

İçerik olarak kesinlikle Proplan, konu bence tartışmaya kapalı. Köpeğinize hangisi iyi gelir bilemeyiz, etkisi değişir. Ama içerik olarak baktığımızda Proplan çok çok daha önde.

FfUuRrKkAaNn

Yüksek bütçe
Orijen Acana Nd
Orta bütçe
Pro Plan Hills Royal Canin
Düşük bütçe
Bonacibo

Azemm

Royal canin içeriği incelendiğinde fiyatına göre vasat kalıyor. Mamada et yok... Türevleri ve protein var. İkisi arasında bir karşılaştırma yapacak isem Pro Plan diyorum... İkisinin içeriğini incelerseniz büyük ihtimalle siz de aynı kanıya varırsınız

AdaCoco

Kesinlikle ProPlan. Fakat bu iki mama da çok iyi markalar değil. Bütçeniz varsa Acana, Orijen, N&D gibi daha kaliteli markaları inceleyin.

gokceoztel

royal canın

Lils

Pro plan

buduu

Pro plan

theyusra

pro plan

6_zeytin

Pro plan

pebina

ben bayadır felica kullanıyorum severek yiyor ve tüylerini de az dökmeye başladı

Nermintaskin012

Aralarından proplan ama bütçenize göre daha iyi mamalar tercih etmenizi öneririm.

Acana, golosi, mystic

Deneyerek seçebilirsiniz Aralarından

FfUuRrKkAaNn

ben Royal canin kullandım çokta memnun kaldım kullanabilirsiniz

FfUuRrKkAaNn

ben Royal canin kullandım çokta memnun kaldım kullanabilirsiniz