Hamsterlarr Ve Akvaryum

Lunasibirya

Arkadaşlar şimdi ben 5 6 gün sonra hamster alıcam bizim evde kocaman akvaryum gonzales hamster alıcam ve kafeslerin fiyatlarına baktım 50 60 tl akvaryumda beslenebiliyormuş akvaryuma hazırlasam olurmu erkek kedim iyileşti kedim yermi nasıl alıştırırım

8 CEVAP

sude_luhan

Kedi yemez bir süre kedinin önünde sizin eşliğinizde kediyle kalsın akvaryumda havalandırma kedinin erişemeyeceği şekılde havalandırma olsun eminim kedi sizi kıskanmadığı sürece sorun olmaz hamster a nasıl bakıp seversen kedinlede o şekilde ilgilen eşit derecede olsun kıskanıp yer valla kediyide hiç aç bırakma doldur yjminide aç kalmasın :))) :))

Lunasibirya

Kedimin düzenli beslenme saatleri var sabah 9:00 akşam 7:30 öğlenleri atıştırmalık birşeyler veriyorum öyle koy önüne yesinle olmuyor

Lunasibirya

Ben bütün hayvanlarımı eşit severim birini çok sevip diğerini az sevicek değilim

sude_luhan

Hyr öyle değil biriyle ilgilenirken diyeri kıskanır ne kadar eşit olsada hamster kediye zarar veremez bu yüzden kediyi kontrol altına al kediyi daha çok sevki hamster a saldırma ihtiyacı duymasın yemez ama öldürür ama öğrenicek eminim

dollfacepersian

Bence akvaryum gayet güzel olur. Bu yazının faydası olacağını düşünüyorum. Blog sahibinin iki kedisi var ve hamster bakıyor,teranyum yani sürüngenler için olan kafeste. https://kedilibirhayat.com/2012/12/12/kedi-ve-hamster-ayni-evde-olur-mu/

KedimVar

Evet teranyumda my kennel olur. Sadece tekerini yemini suyunu nereye takacaksiniz? Bence hic karsilastirmayin ne olacagi belli olmaz. Benim kedim yavru tavsandan korkup kacmisti mesela sonra alistilar ama :))

Lunasibirya

Babam akvaryumun kare olan kenarlarını kesip tel takıcak

Lunasibirya

Sizce olurmu çarkını ve suluğunu oraya takıcam zaten annemle YouTube dan dondurma çubuklarından yapılmış oyun evleri var hamster lar için ondan yapıcaz