45 Günlük Köpeğe Ne Verebilirim

leonidal

İyi akşamlar arkadaşlar. Bu akşam geç saatte annesinin bir takım problemlerinden dolayı erken teslim almak zorunda kaldığım 45 günlük maltese terrier cinsi yavru köpeğim geldi. Ancak köpek içim herhangi bir hazırlık yapamadım. Köpek aç evde de reflex yaş mama var. Acaba 1 2 gün bunu vermemde bir sakınca olur mu? Kuru mama siparişim gelene kadar en azından 1 2 gün ne yedirebilirim? Şimdiden cevap yazanlar için teşekkürler.

2 CEVAP

Lils

Yaş mama verebilirsiniz. Kasaptan tavuk alıp haşlayabilirsiniz.

Zeytinbey

Yas mama verebilirsiniz. Tavuga ete vs şimdiden alistirmanizi önermem çünkü alisirsa kuru mama yemez. Arada bir haşlayıp verebilirsiniz. Kesinlikle kemik vermiyorsunuz çünkü sindirim sistemine büyük zararlar verir. Hayırlı olsun tüyü kadar ömrü olsun ❤️