Hamile Kedi

Disarda baktığım 8 aylık falan kedi hamile uygun fiyatlı hamile kediye iyi olucak mama arıyorum çok zayıf kedi 🥺😞

11 CEVAP

6_zeytin

Özellikle bu dönemde yavru kedi maması verin felicia olabilir proteini daha yüksek yavru mamaların

Poncimin

Sanabelle Kitten kesinlikle. Fiyat uygunluğu görecelidir ama bana göre fiyatı uygun. Hem yavru kediler hem de hamile veya emzirme döneminde olan anne kediler için de uygun bir mama. İçeriği de güzel, kesinlikle tavsiye ederim.

Azemm

Yavru kedi maması ile beslemeniz daha iyi olacaktır. Bütçenize uygun bir yavru kedi maması seçebilir sadece ona yedirebilirsin

Merve7

Felicia bonacibo kitten mama kullanın bol bol yaş mama verin vitamin ile hemen toparlar doğum için güvenli bir alan ona çok yardımcı olur

Lunaveelmas

Vitamin de verebilirsen çok iyi olur

Lils

Obivan selection (kilosu 49 şu an yanında malt hediye) 6 kilo alımda kilosu 40 (yanında tırmalama tahtası hediye)
Bonacibo kilosu 20 lira. Bunun yanına tavukta haklarınız çok iyi olur.

Lils

*haşlarsanız

blue_hpood

sık sık balık vermeye çalışın. tavuk, ciğer, kalp, böbrek aklınıza gelebilecek her türlü eti haşlayıp verebilirsiniz, çok sağlıklıdır. özellikle çabuk kilo alır. imkânınız varsa kediyi evinize almanızı öneririm. hem doğumu gözetleme hem de yavrulara yuva bulma şansınız olur..

Aleynaql

Mystic yavru kedi mamaları dan kullanabilirsiniz 1,5 kilosu 50 tl

Aleynaql

Et oranı yüzde kırktan düşük olmasın

Lunaveelmas

Bütçen ne kadarlık