Barınaktaki Canlar İçin Mama

AdaCoco

Bundan önce, Yedikule Hayvan Barınağı ile alakalı bir post açmıştım. Şimdi ise oradaki canlar için mama alacağım. Bana uygun fiyatlı köpek maması önerebilir misiniz?

2 CEVAP

simbakedi

dobida kanali (ankaradaki veterinerler) barinaklara vs yardima gittiginzaman econature aliyordu. baska marka almislardi bir ara ama onu yememisler mesela. aklinizda olabilir bu marka kediler icin de onu aliyorlardi.

AdaCoco

4 kg Trendline aldım, aslında Jungle alacaktım 2,5 kg ama trendline daha uyguna geliyor.